Cheburator

Самовивіз металобрухту по Харкову і області


066-630-40-40
(чормет)
068-630-40-40
(демонтаж)
063-630-40-40
(кольормет)

Пн-Пт: 08:00 - 18:00

Сб: 08:00 - 15:00

Нд: Вихідний

Вивіз брухту швидко і недорого від компанії Чебуратор


Професійний демонтаж і вивіз металобрухту

У Вас накопичилося кілька тонн чорного брухту або сотні кілограм кольорового, які необхідно швидко вивезти на металобрухт? А хочете дізнатися, як із мінімальними витратами або взагалі безкоштовно очистити територію підприємства від непотрібних будівель і сміття? Обов'язково зателефонуйте в компанію Чебуратор.

Ми більше 20 - ти років здійснюємо демонтаж і вивіз металобрухту для населення і бізнесу в Харківській області. За роки робіт нами накопичений унікальний досвід вирішення будь-яких, навіть найскладніших і незвичайних завдань у цій сфері. У нас велика компанія з серйозною репутацією, власним арсеналом спецтехніки і кращими прозорими умовами на вивіз і прийом брухту.

Серед наших клієнтів не тільки такі великі виробничі компанії, як «UBC Group», «Іприс-Профіль», ПАТ «Харківметробуд», ТОВ «Енергетик», фермерське господарство «Дельта», але також і ринки, навчальні заклади, звичайні підприємці і приватні особи.

Послуги авто з грейферним маніпулятором

Ми надаємо всі необхідні послуги з вивезення металобрухту з використанням спеціальної техніки і транспорту. У нашій команді працюють кваліфіковані співпрацівники, які вирішать будь-які завдання з навантаження і перевезення вантажу. Щоб ознайомитися з поточними умовами прийому металобрухту, перейдіть за наведеними тут посиланнями: прийом чорних металів і прийом кольормету.

Оптовим клієнтам спеціальні умови!


Маніпулятор MAN (до 20 тонн) З ПРИЦЕПОМ

Вартість вивозу брухту до 20-ти тонн на вантажному автомобілі MAN із маніпулятором.

 •  6000 грн. - ходка за 4 години*, за містом 50 грн/км
 •  1200грн/год. - навантажувальні роботи
            Обсяг захоплення 0.3 куба
            Габарити авто: 2,4*1,9*5,7
            Причіп габарити: 2,6*1,9*6,5
            тел. 066-630-40-40
* мінімальне замовлення автомобіля на 4 години
МАНІПУЛЯТОР MAN (ДО 12 тонн)

Вартість вивозу брухту до 12-ти тонн на вантажному автомобілі MAN із маніпулятором.

 • 4000 грн. - ходка за 4 години*, за містом 50 грн/км         
           1200 грн/год. - навантажувальні роботи          
           Обсяг захоплення 0.3 куба
           Габарити авто: 2,4*1,9*5,7
           тел. 066-630-40-40
* мінімальне замовлення автомобіля на 4 години

Що входить у послугу вивезення брухту

Точно визначити вид і стан металу чисто візуально, без залучення фахівця часто буває важко. Так само практично неможливо правильно оцінити кількість брухту без ваг, особливо якщо його накопичилося кілька тонн.

Часто це призводить до неприємних сюрпризів і непорозумінь, на зразок того, що отримана за фактом замовником сума за брухт виявляється значно нижчою тієї, на яку він розраховував спочатку. Більше того, в деяких випадках може виявитися, що вивезення наявного брухту є і зовсім справою економічно недоцільною.

Все це породжує обґрунтовані сумніви і ситуації, яких можна уникнути, заздалегідь звернувшись до справжніх експертів з даних питань-менеджерів компанії Чебуратор. Наші фахівці чесно і об'єктивно розкажуть про всі нюанси і нададуть повну підтримку на всіх стадіях процесу.

Вивіз металобрухту складається з наступних етапів:

Первинна консультація та оцінка вартості брухту та послуг за телефоном

Якщо у Вас накопичилося від 1 тонни металу, ми приїдемо і заберемо його самі. Меншу вагу можете привезти на один із наших майданчиків самостійно. Актуальні базові ціни з урахуванням засмічення на чермет і кольормет наведені на нашому сайті.

Виїзд фахівця для уточнення кількості та стану брухту

Іноді існує потреба у відвідуванні фахівцем місця, де знаходиться брухт, для уточнення його обсягів та складності додаткових робіт. В такому випадку наш експерт оперативно приїде до Вас і проведе оцінку безкоштовно.

Додаткові послуги демонтажу і навантаження

При необхідності демонтаж і порізка великих об'єктів можуть бути зроблені ресурсами нашої компанії в заздалегідь узгоджені терміни. Вартість цих робіт оплачується з суми, що виплачується клієнту за прийнятий брухт.

Спуск металобрухту з багатоповерхових будівель і виніс до входу – окрема послуга, яку також необхідно оговорювати завчасно і оплачувати окремо. Інший безкоштовний варіант вирішення цього завдання для замовника-своєчасно виконати цю роботу самостійно.

Уточнення всіх деталей і оформлення замовлення

На цьому етапі уточнюються час, вартість робіт і додатково обумовлюються всі нюанси і деталі. Після цього складається кошторис робіт на демонтаж і вивіз брухту, а також починається підготовка податкових і бухгалтерських документів.

Навантаження і вивіз металобрухту

Навантаження металу в брухтовоз і його доставка на наш майданчик зазвичай займають 3-4 години. За день одиниця транспорту здійснює 1-2 ходки. Перша ходка починається о 8 ранку і повинна завершитися до обіднього часу.

В даний час вивезення невеликих партій металевих відходів Газелями до 2-х тонн здійснюють наші партнери відповідно до свого завантаження. Їхній транспорт устаткований мобільними вагами для зважування брухту, за який вони розрахуються на місці і потім привезуть його до нас на пункт прийому.

Розрахунок за прийнятий метал і передача звітних документів

За погодженням із клієнтом ми здійснюємо швидкий розрахунок за вивіз металу як на його об'єкті в момент вивозу, так і на нашій базі після точного зважування на електронних вагах.

Для тих, хто здає брухт самовивозом вперше, рекомендуємо заздалегідь домовитися з нашим менеджером і разом з прибулим транспортом проїхатися на майданчик для невеликої екскурсії, де Ваш співпрацівник зможе сам перевірити і переконатися в оснащеності і точності наших ваг. Ми наочно пояснимо йому всі необхідні нюанси на практиці. За запитом ми також можемо надіслати і фотозвіт із ваг.

Автопарк спецтехніки для вивезення брухту


Необхідно відзначити, що в гарячий сезон прийому брухту знайти або орендувати спецтранспорт для його вивезення буде вкрай складно! Тому наявність у нашої компанії власного автопарку гарантує швидкий і своєчасний вивіз і розрахунок за брухт без додаткових переплат для клієнтів.

Чебуратор здійснює вивіз металобрухту трьома видами вантажного транспорту в залежності від наявних обсягів.

Універсальні Газелі для перевезення до 2-х тонн брухту

Даний транспорт призначений для перевезення невеликих вантажів і здатний заїхати практично в будь-які місця, наприклад, у приватний сектор із вузькими вуличками, недоступний для великих вантажівок. Це ідеальний і економний засіб для перевезення побутового брухту загальною вагою до 2-х тонн.

Брухтовози з маніпулятором для вивезення від 2-х до 15-ти тонн

Вивіз промислового брухту середніх обсягів від 2-х до 15-ти тонн проводиться спеціалізованим вантажним автотранспортом марок МАЗ або КРАЗ, складових основи нашого автопарку.

Дана техніка пристосована для швидкого завантаження будь-яких обсягів брухту за допомогою клешнеподібного грейферного захоплення (хапа), здатного утримувати близько 300 кг вантажу і керованого маніпулятором із гідроприводом. Також ці вантажівки мають міцний сталевий кузов із високими бортами для безпечного завантаження і перевезення важких вантажів. Для зважування брухту на місці навантаження наші машини оснащені вагами.

Довгоміри для перевезення більше 20 тонн відходів

Вивезення великих і масивних демонтованих металоконструкцій довжиною від 5 до 12 метрів і загальною масою від 20 до 30 тонн проводиться вантажним довгоміром.

Завдяки великим обсягам металу, що здається, ми надаємо клієнтам послугу вивезення від 20 тонн безкоштовно. Однак навантаження металобрухту в такому випадку здійснює сам замовник або для цього додатково залучається наш брухтовоз із маніпулятором за окрему плату.

Переваги вивезення металу від компанії ЧебураторУ вас ще залишилися брухт і питання?

Телефонуйте — Чебуратор завжди радий допомогти Вам перетворити даремний лом в реальні гроші!