Шановні клієнти!
У період бойових дій на території України СЕРВІС НЕ НАДАЄТЬСЯ. Просимо вибачення за незручності.

Відеоматеріали про металобрухт

Харківський Чебуратор: «Непотрібне все на злом,заберем в металолом!»‎

  • Закуповуємо брухт за високою чесною ціною
  • 3 майданчики з електронними вагами
  • Вивезення та демонтаж без посередників

Логотип Чебуратор

066-630-40-40
(чормет)

068-630-40-40
(демонтаж)

063-630-40-40
(кольормет)

Режим роботи


Відеоролики про збір та прийом брухту металів від компанії Чебуратор


Відео про металобрухт

Збір і переробка залишків металу - стратегічно важлива галузь економіки України, що йде корінням ще в початок минулого століття. Як відомо, першим героєм, який активно займався покращенням навколишнього середовища і збором металобрухту, був відомий персонаж мультфільму Чебурашка. Але часи і герої міняються, а традиції і гумор залишаються!

Сьогодні збирачам і споживачам доступна велика кількість різноманітних майданчиків і пунктів з прийому металів. Однак в нашій країні все ще гостро стоїть проблема якості послуг, що надаються, і цивілізованості ринку вторинних металів.

Команда харківських експертів з металобрухту вирішила створити сучасний якісний сервіс для всіх груп населення, що дозволяє ефективно вирішувати будь-які завдання в сфері металобрухту в Харківській області. Наша мета - об'єднати унікальний багаторічний досвід, традиції і ресурси, щоб створити Службу вивезення та прийому металобрухту в нашому регіоні.

Ми вважаємо, що яскравий образ харківського Чебуратора дозволить нам у веселій і доступній формі просунути в маси ідею про те, що здавати металеве сміття - важлива і прибуткова справа для загального блага.

Сподіваємося, що наведені в цьому розділі матеріали будуть цікавими і пізнавальними для всіх, хто цікавиться або працює в сфері металобрухту. Гарного перегляду!


^