Шановні клієнти!
У період бойових дій на території України СЕРВІС НЕ НАДАЄТЬСЯ. Просимо вибачення за незручності.

Демонтаж металоконструкцій у Харкові

500-800 грн. Виклик фахівця БЕЗКОШТОВНО

 • Закуповуємо брухт за високою чесною ціною
 • 3 майданчики з електронними вагами
 • Вивезення та демонтаж без посередників

Логотип Чебуратор

066-630-40-40
(чормет)

068-630-40-40
(демонтаж)

063-630-40-40
(кольормет)

Режим роботи


Замовити демонтаж металоконструкцій у Харківській компанії «Чебуратор»


Демонтажні роботи, іскри

Команда фахівців Чебуратора має все необхідне обладнання та багаторічний досвід демонтажних робіт усіх рівнів складності. Ми швидко, безпечно і максимально вигідно для Вас демонтуємо будь-які види металоконструкцій і виробів.

Для оцінки робіт і складання кошторису на демонтаж-замовте виїзд нашого фахівця безкоштовно!


Вартість робіт і кошторис з демонтажу металоконструкцій


500-800 грн.


Середня вартість демонтажу. Ознайомитися із цінами на вивезення брухту можна за цим посиланням.

Для того щоб розрахувати вартість і скласти повний кошторис демонтажних робіт на території Харківської області та Харкова, необхідно правильно визначити обсяг і складність робіт. Кінцева вартість залежить від багатьох чинників: вага (тоннаж), обсяг і складність об'єкта, час виконання робіт, витрати на газ і кисень для різання металу, витрати на транспорт, проживання і харчування робітничої бригади, а також інші можливі витрати.

Види демонтажних робіт


Час від часу у всіх виникає потреба в будівництві нових приміщень, а також реконструкції і ремонті існуючих складів, виробничих і торгівельних площ.

Демонтаж металоконструкцій - це комплекс технічних робіт із розбирання будівель, споруд та інших великих об'єктів і обладнання, у яких каркас виконаний із металу.

Послуги з демонтажу користуються підвищеним попитом бізнесу і населення, особливо мешканців Салтівки і Олексіївки, тому чимало компаній різного рівня пропонують сьогодні їх на ринку. Однак слід врахувати, що це небезпечна і складна робота, що вимагає високої кваліфікації, досвіду і порядності виконавця. Ще кілька років тому даний вид діяльності суворо ліцензувався.

Демонтажні роботи діляться на 2 види:

 • Порізка на брухт проводиться для утилізації списаних, пошкоджених або застарілих конструкцій і виробів з металу. Роботи здійснюються різальником стоячи за допомогою довгого різака для максимальної швидкості різання. Середня ціна порізки 600 гривень за тонну.
 • Демонтаж проводиться при переміщенні об'єктів для подальшого їхнього монтажу і використання в іншому місці. Це більш складний і дорогий вид робіт, що вимагає особливих навичок і інженерних знань. Фахівці, що виконують демонтаж металоконструкцій, використовують під час роботи короткий різак, що дозволяє акуратно розрізати металовироби у важкодоступних місцях. Приблизна вартість цих послуг знаходиться в діапазоні 150-200 гривень за тонну.

Етапи демонтажних робіт і терміни їх виконання


 • Check icon  Професійна оцінка робіт і витрат;
 • Check icon  Складання повного кошторису з демонтажу;
 • Check icon  Узгодження вартості і термінів;
 • Check icon  Виконання робіт на об'єкті;
 • Check icon  Навантаження та вивезення металоконструкцій;
 • Check icon  Розрахунок за отриманий брухт.

Роботи виконуються бригадою різальників (2-3 людини). Протягом дня бригада здійснює різання і вивезення близько 20-30 тонн брухту. Середній обсяг замовлення— 8-10 тонн.

Демонтаж великих об'єктів у середньому займає 2-3 дні, а для деяких випадків може займати і до 2-х тижнів.


Небезпеки і ризики

Промисловий демонтаж часто пов'язаний із підвищеними ризиками: обвалення масивних конструкцій, проведення висотних робіт, робота з виробами, що містять легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини. Тому проведення цих робіт слід довіряти справжнім професіоналам!

Щоб увійти в ринок і утриматися на ньому, деякі несумлінні компанії демпінгують, замовчують додаткові витрати, затаюють приховані відсотки або вдаються до інших хитрощів (аж до прямого обману). У підсумку клієнти втрачають і отримують менше, ніж могли б, співпрацюючи з нами.

Закупівельники брухту можуть замовчувати додаткові витрати на демонтаж, навантаження-розвантаження брухту, послуги автокрана і т.д. Ціна на брухт встановлюється згідно з класифікаторами ДСТУ, які ділять метал на види: 501, 502, 503, легкий, важкий і т. д. Деякі компанії спочатку називають вартість закупівлі для більш дорогих видів металу, а при виконанні замовлення знижують її, маніпулюючи даною класифікацією. Також вони використовують прихований % на засмічення металу (залишки іржі, мазуту, масла, емульсії), що впливає на кінцеву вагу, знижуючи підсумкову закупівельну ціну.

У нас всі ці фактори вже враховані в пропонованій ціні!


Наші проекти та експертиза


За роки роботи нами був успішно проведений демонтаж сотень об'єктів різної складності та обсягів. Ми працюємо з усіма видами організацій і приватними особами.

 • Для фермерських господарств і колгоспів виконуємо демонтажні роботи наступних об'єктів: старі комбайни, трактори, сівалки, віялки, причепи, ангари, навіси та інші конструкції. Наприклад, нещодавно у нас було замовлення від колгоспу в Шебелинці, де ми за кілька днів демонтували і вивезли понад 80 тонн металовиробів.
 • Заводи: ангари, цехи, металеве обладнання, компресорні та кисневі станції, пресове обладнання. Якось нам довелося демонтувати гіпсовий завод, і замовнику це обійшлося абсолютно безкоштовно! Вони довго шукали фахівців, які комплексно очистять їхню територію, приберуть і вивезуть усе сміття на прийнятних умовах. Врешті вони зателефонували нам, і ми підійшли до справи творчо: акуратно розібрали завод на компоненти і вивезли все сміття, покривши всі витрати за рахунок вивезеного брухту. Так непроста проблема клієнта була вирішена практично без витрат для нього, і тепер на тому місці працює новий завод.
 • Серед наших постійних клієнтів є навчальні заклади, лікарні та інші бюджетні організації. Чебуратор допомагає їм вигідно позбутися старих ліжок, парт та інших сталевих меблів. Наші хлопці підходять до справи відповідально, акуратно обрізаючи весь метал, щоб ніде не залишалося гострих країв. Одного разу ми демонтували старі каруселі і гірки в дитячому садку і настільки добре виконали роботу, що навіть були відзначені грамотою за якість.
 • Нафтобази і хімкомбінати: різні види цистерн, ємностей та інше обладнання.
 • Будівельні організації: ферми, мостові та баштові крани.
 • Лісгоспи: старий автопарк, котельні.
 • Тепломережі та районні електричні мережі (РЕМ): старі труби та опори.
 • Дачники: діжки, контейнери, навіси, ємності для рідин.
 • Ринки: павільйони, ятки, рекламні конструкції і щити.
 • АТП і автобази: автобуси, вантажівки, причепи, бетономішалки, змішувачі.
 • Авторинки і компанії, що торгують автомобілями. Серед наших постійних клієнтів Автоград і Соллі-Плюс. На наших базах щомісяця утилізується до 200 автомобілів.

Наші переваги


 • Like icon  Велика, надійна компанія з серйозною репутацією. Ми працюємо більше 15 років на ринку металобрухту і надаємо свої послуги без посередників.
 • Like icon  Пропонуємо кращі ціни на демонтаж і металобрухт. Ми співпрацюємо безпосередньо з металургійними комбінатами, регулярно відправляємо їм заповнені брухтом 70-тонні вагони.
 • Like icon  Повний арсенал спецтехніки та інструменту для демонтажу та вивезення.
 • Like icon  Кваліфіковані бригади досвідчених різальників і вантажників. Акуратно і без ризиків виконаємо всі види робіт.
 • Like icon  Виїзд фахівця для оцінки робіт і складання кошторису на демонтаж безкоштовно!
 • Like icon  Повний і швидкий розрахунок за точну вагу. Ми використовуємо точні сучасні електронні ваги з навантаженням до 40 тонн. Розрахунок за металобрухт може бути проведений будь-яким зручним для вас способом відразу ж після закінчення робіт.
 • Like icon  У нас все чесно! Буває, що нам телефонують клієнти і кажуть, що у них є краща пропозиція від конкурентів. Ми рекомендуємо спочатку уточнити, що конкретно входить в їхню ціну, а що – ні, і які ще додаткові витрати їм доведеться сплачувати. У підсумку, багато клієнтів повертаються до нас.
^