Cheburator

Демонтаж металоконструкцій у Харкові


066-630-40-40
(чормет)
068-630-40-40
(демонтаж)
063-630-40-40
(кольормет)

Пн-Пт: 08:00 - 18:00

Сб: 08:00 - 15:00

Нд: Вихідний

Замовити демонтаж металоконструкцій у Харківській компанії «Чебуратор»


Демонтажні роботи

Команда фахівців Чебуратора має все необхідне обладнання та багаторічний досвід демонтажних робіт усіх рівнів складності. Ми швидко, безпечно і максимально вигідно для Вас демонтуємо будь-які види металоконструкцій і виробів.

Для оцінки робіт і складання кошторису на демонтаж-замовте виїзд нашого фахівця безкоштовно!


Вартість робіт і кошторис з демонтажу металоконструкцій


500-800 грн.


Середня вартість демонтажу. Ознайомитися із цінами на вивезення брухту можна за цим посиланням.

Для того щоб розрахувати вартість і скласти повний кошторис демонтажних робіт на території Харківської області та Харкова, необхідно правильно визначити обсяг і складність робіт. Кінцева вартість залежить від багатьох чинників: вага (тоннаж), обсяг і складність об'єкта, час виконання робіт, витрати на газ і кисень для різання металу, витрати на транспорт, проживання і харчування робітничої бригади, а також інші можливі витрати.

Види демонтажних робіт


Час від часу у всіх виникає потреба в будівництві нових приміщень, а також реконструкції і ремонті існуючих складів, виробничих і торгівельних площ.

Демонтаж металоконструкцій - це комплекс технічних робіт із розбирання будівель, споруд та інших великих об'єктів і обладнання, у яких каркас виконаний із металу.

Послуги з демонтажу користуються підвищеним попитом бізнесу і населення, особливо мешканців Салтівки і Олексіївки, тому чимало компаній різного рівня пропонують сьогодні їх на ринку. Однак слід врахувати, що це небезпечна і складна робота, що вимагає високої кваліфікації, досвіду і порядності виконавця. Ще кілька років тому даний вид діяльності суворо ліцензувався.

Демонтажні роботи діляться на 2 види:


Етапи демонтажних робіт і терміни їх виконання


  • Професійна оцінка робіт і витрат;
  • Складання повного кошторису з демонтажу;
  • Узгодження вартості і термінів;
  • Виконання робіт на об'єкті;
  • Навантаження та вивезення металоконструкцій;
  • Розрахунок за отриманий брухт.

Роботи виконуються бригадою різальників (2-3 людини). Протягом дня бригада здійснює різання і вивезення близько 20-30 тонн брухту. Середній обсяг замовлення— 8-10 тонн.

Демонтаж великих об'єктів у середньому займає 2-3 дні, а для деяких випадків може займати і до 2-х тижнів.


Небезпеки і ризики

Промисловий демонтаж часто пов'язаний із підвищеними ризиками: обвалення масивних конструкцій, проведення висотних робіт, робота з виробами, що містять легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини. Тому проведення цих робіт слід довіряти справжнім професіоналам!

Щоб увійти в ринок і утриматися на ньому, деякі несумлінні компанії демпінгують, замовчують додаткові витрати, затаюють приховані відсотки або вдаються до інших хитрощів (аж до прямого обману). У підсумку клієнти втрачають і отримують менше, ніж могли б, співпрацюючи з нами.

Закупівельники брухту можуть замовчувати додаткові витрати на демонтаж, навантаження-розвантаження брухту, послуги автокрана і т.д. Ціна на брухт встановлюється згідно з класифікаторами ДСТУ, які ділять метал на види: 501, 502, 503, легкий, важкий і т. д. Деякі компанії спочатку називають вартість закупівлі для більш дорогих видів металу, а при виконанні замовлення знижують її, маніпулюючи даною класифікацією. Також вони використовують прихований % на засмічення металу (залишки іржі, мазуту, масла, емульсії), що впливає на кінцеву вагу, знижуючи підсумкову закупівельну ціну.

У нас всі ці фактори вже враховані в пропонованій ціні!


Наші проекти та експертиза


За роки роботи нами був успішно проведений демонтаж сотень об'єктів різної складності та обсягів. Ми працюємо з усіма видами організацій і приватними особами.


Наші переваги