Шановні клієнти!
У період бойових дій на території України СЕРВІС НЕ НАДАЄТЬСЯ. Просимо вибачення за незручності.

Прийом чорного брухту в Харкові і області. Повний комплекс послуг

Точна вага, високі чесні ціни і швидкий розрахунок гарантовані!

 • Закуповуємо брухт за високою чесною ціною
 • 3 майданчики з електронними вагами
 • Вивезення та демонтаж без посередників

Логотип Чебуратор

066-630-40-40
(чормет)

068-630-40-40
(демонтаж)

063-630-40-40
(кольормет)

Режим роботи


Здати лом чормета в компанію Чебуратор просто і зручно


Прийом чорних металів за високими цінами у Харкові

Ринкова ціна на чорний металобрухт - величина непостійна і більшою мірою залежить від його виду, об'єму і стану. Дізнитись поточні ціни на чормет: чавун, сталь, залізо, сталеві вироби і сталеву стружку:


Щоб швидко і вигідно здати чормет в Харкові в компанію Чебуратор:

 • іконка телефону  Подзвоніть нам і уточніть ціну на свій метал;
 • іконка колеса  Якщо у Вас скупчилося від 2-х тонн брухту чорного металу - ми приїдемо і заберемо його самі. Для здачі до 2-х тонн - привезіть його на найближчий наш майданчик своїм транспортом або скористайтеся послугою самовивозу;
 • іконка ваг  Ваш чорний метал буде зважений на точних автомобільних або електронних вагах. Після цього буде визначена його точна вартість;
 • іконка гроші  Ми забираємо чорний металобрухт, а Ви відразу ж на місці отримуєте розрахунок за нього зручним способом.

Ми приймаємо у будь-яких об'ємах: брухт сталевий, відходи чавунних виробів, а також нержавійку і стружку металеву.

У разі потреби демонтажу - зв'яжіться з нами для організації безкоштовного виїзду фахівця з попередньої оцінки складності і вартості робіт.

Знос вантажу з поверхів висотних будівель оплачується додатково.

Здати чормет в Харкові і області ви можете в наших пунктах прийому чорного металу:

Харків. вул. Ковтуна, 52

Харків. вул. Чуваська, 3

Чугуїв. вул. Добролюбова, 31

Ви вагаєтесь з визначенням виду і кількості свого чорного металу?

Щоб ми змогли зробити максимально швидку і точну пропозицію для Вас по викупу чормета - просто зберіть і вишліть нам наступну інформацію:

 • Сфотографуйте увесь наявний брухт чорного металу великим планом;
 • Опишіть приблизну кількість і вагу;
 • Вкажіть стан чорного металобрухту : однорідний метал, метал різних типів, суміш металевих і неметалевих відходів;
 • Повідомте адресу знаходження чорного брухту.

Відгуки кліентів

Скільки коштує брухт чорних металів у Харкові


Сьогодні в Харкові діють сотні пунктів прийому чорного металобрухту. Практично усі приймальники заявляють, що приймають чормет дорого або за найвищими цінами!

Важливо розуміти, що приймальники чорного брухту в рекламних цілях зазвичай вказують неіснуючу або максимальну ціну, котра насправді залежить від цілого ряду чинників і мало досяжна.

Наші на сайті ціни актуальні, а засмічення визначається згідно ДСТУ. Подзвоніть нам, щоб дізнатись всі нюанси відносно Вашої ситуації.

Продати чорний метал по вигідному курсу/котируванню ви можете в Чебуратор - великій регіональній компанії, що має більше 15 років досвіду на ринку металобрухту в Харкові і області.

Якщо заздалегідь не з'ясувати у приймальника, які його умови і що конкретно входить в пропоновану ціну на брухт, то будьте готові отримати набагато меншу суму і цілий ряд аргументів (про які Вам завбачливо промовчали), чому така ціна, в момент здачі на майданчику прийому.

Швидше за все, реальна ціна на брухт буде знаходитися десь в межах заданого в прайсі діапазону цін, тому такі пропозиції більш коректні і їх варто розглядати в першу чергу.


Увага! Ми не приймаємо наступні види чормета:

 • Close ico  Побутовий брухт
  • Холодильники останніх років випуску із пінним наповненням;
  • Цілі бойлери (мають бути в розрізані навпіл);
  • Close ico  Автобрухт
   • Автомобілі, що не відповідають повною мірою умовам: 1 – ціла машина з документами має бути знята з обліку та повністю очищена від усіх неметалічних домішок (скла, гуми, торпеда, сидіння); 2 – машина без документів повинна бути очищена від неметалічних домішок та порізана як мінімум на 6 частин;
   • Гальмівні колодки;
   • Close ico  Конверсійний (військовий) брухт, включаючи гільзи та снаряди;
   • Close ico  Рейки та інший залізничний брухт без документів;
   • Close ico  Скрап (відходи ливарного виробництва), чавунні виливниці;
   • Close ico  Забиті труби та каналізаційні люки
   • Close ico  Кордовий дріт та окалина;
   • Close ico  Брухт у бетоні або з залишками бітуму;
   • Close ico  Брухт у мішках, ємностях, бочках тощо. (весь брухт приймається лише у відкритому вигляді);
   • Close ico  Брухт із засміченням понад 10%. Партія брухту, що прибула у транспорті із засміченням понад 10%, йде на повернення за рахунок Постачальника;

Всі фактори, що впливають на вартість чорного металобрухту при здачі

 • Attention ico  Поточний рівень цін на прийом чормета в Україні;
 • Attention ico  Реальна вага зібраного брухту;
 • Attention ico  Сорт металу;
 • Attention ico  Засмічення і стан брухту;
 • Attention ico  Вартість і складність демонтажу;
 • Attention ico  Витрати на доставку чормета до пункту прийому;
 • Attention ico  Вартість додаткових послуг вантажників;
 • Attention ico  Чесність, порядність і технічна оснащеність приймальника.

Прийом чорного металу - основні вигоди


В наш час вироби із сталі і чавуну, які відносять до чорних металів або чормет, знаходять повсюдне застосування на виробництві, будівництві і при ремонті. Та і при вирішенні щоденних транспортних, господарських або побутових завдань сьогодні вже ніяк не обійтись без виробів і інструментів, виконаних з цих високоміцних матеріалів.

Проте з плином часу або з інших причин конструкції, виконані навіть з цих довговічних матеріалів, все-таки зношуються, стають непридатними, виводяться з експлуатації або просто стають непотрібними. У такому разі, ці металеві вироби вважають металобрухтом. Зазвичай їх складують десь на території підприємств, викидають в сміття або ж просто залишають на робочому місці до моменту позбавлення від них. Напевно ви також замислювалися здати чавунну ванну на металобрухт або ж, до прикладу, старі чавунні батареї.

В той же час постійно зростаючі потреби в новому металі і сучасні технології по його збору і утилізації для повторної переробки (ресайклінга) надають прекрасні можливості для кожного власника чорного металобрухту не лише позбавитися від сміття, звільнивши цінний простір, але і непогано заробити при цьому. До речі, поточний глобальний рівень утилізації сталі наближається вже до 90%.

Крім того не варто забувати і про свій громадянський обов'язок і посильний вклад в поліпшення екологічної ситуації і збереження природних ресурсів. Адже виробництво 1 тонни відновленої сталі дозволяє заощадити близько 1.5 тонн залізної руди і ще стільки ж інших матеріалів і відходів!

Що відносять до брухту чорних металів


Залізний і чавунний брухт, матеріали з нержавіючої сталі, а також сталеву стружку і відходи металообробки відносять до чормет. Цінність даного матеріалу в тому, що він має високу щільність і масу, і після переробки відновлюється майже на 100%. А це означає, що метал може бути використаний повторно, без необхідності знову добувати його з природних ресурсів. Це також позитивно відображається і на зниженні вартості нових товарів на ринку.

Приблизний термін служби сталевих виробів коливається в межах 20-60 років в залежності від умов використання. Практично всі металеві елементи будівель і опор, огорожі і обгороджування, верстати, промислове і сільськогосподарське обладнання, цистерни і місткості, залізничний і автомобільний транспорт, а також труби, котли, ванни, батареї опалення і різноманітні побутові прилади, включаючи кухонні плити і холодильники, в основному складаються з чорних металів.

Якщо ви хочете здати брухт заліза або чавуну, але не знаєте, як його класифікувати або оцінити, рекомендуємо вам зв'язатися з фахівцями компанії Чебуратор, які з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Як визначити вид і стан чорного металу

Звичайно цінність брухту чормет в 5-20 разів нижча, ніж у кольорових металів. І щоб виручити від його здачі хоч би 1000 гривень, доведеться зібрати і доставити на пункт прийому чорного металу близько 250 кілограм цього металу. Тому, власникам такого брухту доцільно спочатку спробувати зібрати весь непотрібний метал і його відходи в одному місці, щоб приблизно визначити загальну кількість і склад, а потім описати ці дані у вигляді списку для оцінки приблизної вартості.

Викопані із землі, іржаві або горілі металоконструкції мають понижуючий їх вартість показник засміченості 3-5%, прописаний в ДСТУ (ГОСТ).

Визначити, що Ви маєте справу з чорним металом можна за допомогою звичайного магніту. Чорний метал має високий вміст заліза і тому добре притягується магнітом. Якщо якісь елементи виглядають як метали, але не притягуються магнітом, значить, швидше за все, це кольорові метали і їх краще відокремити, щоб здати значно дорожче, як кольормет.

У разі здачі в брухт виробу або приладу, що складається з різноманітних агрегатів і матеріалів (наприклад, легкового автомобіля, холодильника або кухонної плити) і за наявності часу, інструменту і бажання заробити більше, - має сенс розібрати їх, видаливши неметалічні частини, виконані із скла і пластика. Інакше, цю роботу за Вас пізніше виконають працівники пункту прийому, але це знизить закупівельну ціну на чермет.

Вивіз чорного металу


Однією з переваг компанії Чебуратор є прийом чорного металу з вивозом. Дана послуга допоможе вам при мінімальних витратах (при великій кількості чормета - безкоштовно) прибрати весь чормет, що скупчився, на найближчу прийомку чорного металу, заощадивши при цьому час на пошук необхідної машини в інтернеті.

Фахівці з компанії Чебуратор з радістю проконсультують вас стосовно всіх послуг і актуальних цін на чорний металобрухт по телефону. Після чого наш фахівець прибуде до місця зберігання чорного брухту для уточнення його кількості і стану. Уточнивши усі деталі і оформивши замовлення, ми організуємо вивіз чорного металу з вашої території в найкоротші терміни. Остаточним етапом стане плата за увесь прийнятий чорний брухт і передача всіх необхідних документів.

Ризики при здачі брухту


 • Невірне визначення ваги, виду, засмічення і стану метала;
 • Замовчання додаткових витрат на вантаження і вивезення;
 • Непорядність і нелегальність приймальника;
 • Затримки із розрахунком.

На жаль, на ринку ще зустрічаються, і досить часто, недобросовісні закупники, які користуються непоінформованістю здаючих чормет, свідомо маніпулюючи чинниками засмічення, ГОСТ і визначенням виду металу з метою виплати клієнтові як можна меншої суми. Вони не лише умовчують факти і використовують їх потім у свою сторону, але іноді опускаються навіть до відвертого обману.

У таких випадках власників цінного чорного брухту може чекати цілий ряд неприємних сюрпризів на всіх стадіях процесу. Нам відомі історії, коли клієнти мають справу якраз з такими особами, після здачі чормета не лише отримували на руки суму, значно менше тієї, на яку розраховували і чули по телефону, але і не отримували навіть її в повному об'ємі і в обумовлені терміни.

А у відповідь на обґрунтовані претензії доводилося задовольнятися відмовками, що чорний металобрухт вже знаходиться в загальній купі, тому його неможливо відокремити і повернути або запропонувавши все повернути за додаткові гроші!

Крім того, багато пунктів прийому чормета не відповідають вимогам, що регламентують цю діяльність згідно із законодавством України, по якому площа приймального майданчика має бути не менше 500 Квадратних метрів і знаходитись на відстані не ближче чим 150 метрів від житлових будівель. А це означає, що пункти прийому, що знаходяться в житлових кварталах, не лише створюють незручності для місцевих жителів, заохочують їх до крадіжки, але і взагалі працюють незаконно і можуть бути закриті у будь-який момент!

Звичайно, для того, щоб убезпечити себе від подібних неприємностей і втрат, краще працювати з перевіреними компаніями. А при визначенні дійсно кращої і чесної ціни на чорний брухт, умовах його демонтажу і доставки слід постаратися з'ясувати усі деталі і що конкретно входить у вартість, хоч би при розмові по телефону з приймальником, а потім ще і звірити інформацію з іншими подібними пропозиціями на ринку.


У вас ще залишилися брухт і питання?

Телефонуйте — Чебуратор завжди радий допомогти Вам перетворити непотрібний лом в реальні гроші!

^