Шановні клієнти!
У період бойових дій на території України СЕРВІС НЕ НАДАЄТЬСЯ. Просимо вибачення за незручності.

Ціни на чорний метал за 1кг/тонну в Харкові і Харківській області

Постійно закуповуємо чорний металобрухт дорого. Швидкий розрахунок. Надійно і безпечно.

 • Закуповуємо брухт за високою чесною ціною
 • 3 майданчики з електронними вагами
 • Вивезення та демонтаж без посередників

Логотип Чебуратор

066-630-40-40
(чормет)

068-630-40-40
(демонтаж)

063-630-40-40
(кольормет)

Режим роботи

Наші ціни на прийом чормету (Засмічення згідно ДСТУ)


(базове засмічення 3%)

100кг-0,5т. 0,5-2т. 2-20т. >20т.
Брухт сталевий 0,00 0,00 0,00 0,00
Стружка сталева 0,00 0,00 0,00 0,00
Брухт та відходи чавунних виробів 0,00 0,00 0,00 0,00
Оцинкування, банк, дріт 0,00 0,00 0,00 0,00

Дізнатися ціни на кольорові метали »

Увага! Ми не приймаємо наступні види чормету:

 • Close ico  Побутовий брухт
  • Холодильники останніх років випуску із пінним наповненням;
  • Цілі бойлери (мають бути в розрізаному навпіл);
  • Close ico  Автобрухт
   • Автомобілі, що не відповідають повною мірою умовам: 1 – ціла машина з документами має бути знята з обліку та повністю очищена від усіх неметалічних домішок (скла, гума, торпеда, сидіння); 2 – машина без документів повинна бути очищена від неметалічних домішок та порізана як мінімум на 6 частин;
   • Гальмівні колодки;
   • Close ico  Конверсійний (військовий) брухт, включаючи гільзи та снаряди;
   • Close ico  Рейки та інший залізничний брухт без документів;
   • Close ico  Скрап (відходи ливарного виробництва), чавунні виливниці;
   • Close ico  Забиті труби та каналізаційні люки
   • Close ico  Кордовий дріт та окалина;
   • Close ico  Металобрухт у бетоні або з залишками бітуму;
   • Close ico  Металобрухт у мішках, ємностях, бочках тощо. (весь лом приймається лише у відкритому вигляді);
   • Close ico  Чормет із засміченням понад 10%. Партія чорного металу, що прибула у транспорті із засміченням понад 10%, йде на повернення за рахунок Постачальника;

Відгуки кліентів

Сьогодні в Харкові діють сотні пунктів прийому чорного металобрухту, куди можна здати кілограми або тонни чавуну, сталі або оцинковування. Практично всі приймальники заявляють, що приймають брухт ДОРОГО або ЗА НАЙВИЩИМИ цінами! А як перевірити, що приймальник брухту пропонує дійсно кращу і чесну ціну? Подзвоніть нам, щоб дізнатись всі нюанси відносно Вашої ситуації.

Якщо здаєте чорний метал (чавун, сталь, оцинковування) нечасто і ще не визначились з найбільш відповідною для Вас компанією і ціною, то має сенс пошукати пропозиції в інтернеті і проаналізувати їх. Важливо розуміти, що приймальники в рекламних цілях зазвичай вказують максимально можливу ціну чормета, яка в реальності мало досяжна, і залежить від цілого ряду чинників. Якщо заздалегідь не з'ясувати у приймальника, які його умови і що конкретно входить в пропоновану ціну на брухт, то будьте готові отримати набагато меншу суму і цілий ряд аргументів чому (про які Вам передбачливо умовчали) у момент здачі на майданчику прийому.

Швидше за все, реальна ціна на чорний метал знаходитиметься десь у межах заданого в прайсі діапазону цін, тому такі пропозиції коректніші і їх варто розглядати в першу чергу.

Чинники, що впливають на вартість чорного металобрухту


Формування цін на чавун, сталь, оцинковування в україні

Кінцевими споживачами чормета є великі металургійні комбінати, що здійснюють його ресайклінг і переплавку. Саме вони встановлюють кінцеву і найвищу вартість на закупівлю цього виду металу на ринку України. Ці підприємства закуповують чорний металобрухт (чавун, сталь, оцинковування) цілими вагонами у великих компаній рівня Чебуратор.

Дрібніші компанії і скупники чорного металу є посередниками в цьому ланцюжку. Попри те, що вони можуть бути доступнішими, як правило, дають меншу ціну у кінцевому результаті, скуповуючи і продаючи його більш крупним гравцям.

Крім того, на ціну впливають сезонність (як правило, в зимовий час ціна піднімається, досягаючи максимуму до початку весни, а потім починає знижуватися до мінімальних значень в літній сезон відпусток), курси валют і закупівлі брухту чормета на біржах, завантаженість складів, а також і інші моменти.

Реальна вага зібраного брухту чорного металу

На нашому ринку діє просте правило: чим більше чормета здається - тим вища ціна на його прийом! Так, наприклад, ціна 1 кг чорного металу буде близько 7,85 грн (за умови прийому від 100 до 500 кг), але якщо здавати від 2-ух тонн чорного металобрухту, то ціна за 1 кг чормета буде 8,05 грн, що буде значною перевагою при кінцевому розрахунку. Якщо ж здавати великим оптом, наприклад, більше 20 тонн, то ця цифра може зрости ще на 15%.

Ціна на чормет також залежить і від виду чорного брухту. Наприклад, ціна 1 кг чавуну складає 7,85 грн, тоді як ціна 1 кг оцинковування - 7,65 грн. Різниця в ціні може здатися невеликою, проте, це лише при оцінці чорного брухту в кілограмах, але якщо розрахунок відбувається за тонну чормета, то різниця буде досить відчутною.

Сортність чорного металу

Справжні професіонали зможуть визначити вид чорного металобрухту навіть по зовнішньому вигляду. Більше просунуті методи включають використання магніту і визначення сорту чормета оцінюючи вигляд іскри, що висікається при різці болгаркою. А найточніший і витратний спосіб із застосуванням спектрометра пропонують далеко не всі майданчики по прийому брухту.

Серед чормет підвищену цінність мають спецсталі і нержавіюча сталь з високим вмістом нікелю. Приміром, ціна нержавійки, що містить 18% нікелю, приблизно на 40% вище, ніж у сталі з 8%-им входженням цього металу. Тоді як входження кремнію замість нікелю особливої цінності не має взагалі. Також високо цінується брухт високоміцних інструментальних і спеціальних сталей з додаванням таких тугоплавких металів, як молібден і вольфрам.

Цінність чавуну, сталі або оцинковування в тому, що вони мають високу щільність і масу, і після переробки відновлюються майже на 100%. А це означає, що чормет може бути використаний повторно, без необхідності знову добувати чавун, сталь і інші види чорного металу з природних ресурсів. Це також позитивно відображається і на зниженні вартості нових товарів на ринку.

Сьогодні ціна на чавун тримається на досить високій планці, що не може не стимулювати людей на здачу, в першу чергу, саме чавуну, а не інших видів чормета. Попит на чавун обумовлений тим, що він простий в переробці і досі актуальний у виробництві. Але також необхідно стежити, щоб чавун був без іржавих дір, мастил, бетону і інших речовин.

Ціна на брухт оцинковування дещо менша, ніж на чавун, проте цей матеріал також затребуваний в пунктах прийому чормета. Сам по собі метал з оцинковуванням має досить довгий термін служби, але після зносу він потрапляє в групу чорного металобрухту, що дозволяє власникам такого чормета сміло вивозити його на найближчих пункт прийому, отримуючи за це приємну грошову винагороду. Необхідно стежити за тим, щоб оцинкований лом не був засмічений різними мастилами, фарбою, технічними рідинами.

Також постарайтесь прибрати якомога більше неметалічних елементів.

Компанія Чебуратор надає послуги з виїзду фахівця, який зможе оцінити вид, категорію і стан брухту чавуна, оцинковування або сталі.

Засмічення і стан чормета

Відсоток засміченості (чи засор) – те, про що приймальники зазвичай умовчують, називаючи ціну. До засмічення відносять присутні в чорметі неметалічні матеріали: пластик, скло і т. д.. Згідно ДСТУ, можна законно списати, як мінімум, 3-6% від вартості на засмічення, зменшивши суму виплати за брухт. Зверніть увагу, у нас засмічення встановлюється згідно ДСТУ. А це означає, що якщо стан металу досить хороший, то за нього буде виплачена ціна без додаткових вирахувань!

Недосвідчені люди зазвичай звертаються для здачі чорного металу туди, де їм відразу називають найвищу ціну. Приміром, восени 2021 року, одна компанія приймає чорний лом за ціною 6900 гривень за тонну, а інша по 6600. Проте, після з'ясування всіх деталей, може виявитися, що на першому майданчику з суми 6900 ще віднімають засмічення в 8% і людина отримає на руки тільки 6348. А друга компанія приймає по 6600 вже з врахуванням засмічення, що в реальності є більш вигідною пропозицією. Тому, перш ніж здати чормет, варто уточнити, який відсоток засмічення враховується в ціні.

Вартість і складність демонтажу

Для вивезення обладнання і великих конструкцій із сталі, спочатку потрібно виконати їх демонтаж. Можливо, простий демонтаж Ви зможете виконати своїми силами, але якщо потрібно буде залучати професіоналів зі спецобладнанням, то витрати на демонтаж знизять вартість чорного металу приблизно на 600-1000 гривень за тонну.

Витрати на доставку брухту в пункт прийому

Найбільш вигідний спосіб доставки менше 1 тонни чормета - привезти його на прийом своїм транспортом. Вивіз чорного металобрухту сторонніми виконавцями обійдеться від 500 до 1000 гривень, а може бути зроблений і безкоштовно, у разі великих об'ємів.

Якщо ж у вас скупчилося більше двох тонн чавуну, оцинковування або сталі - ми самі заберемо весь чормет з вашої ділянки.

Вартість додаткових послуг вантажників

Не забувайте, що винос брухту чорних металів з висотних будівель є роботою хоч і нескладною, але фізично важкою, тому обговорюється заздалегідь і оплачується окремо. Про вартість цієї послуги варто поцікавитися додатково.

Чесність, порядність і технічна оснащеність приймальника

Сьогоднішній ринок чормета в Україні ще знаходиться у стадії свого становлення і багато питань до кінця не відрегульовані, як на рівні законодавства, так і на практиці. Так що, будь-який професіонал, що займається прийомом чормета, відразу визначить новачка в цій справі і знає немало способів, як занизити кінцеву ціну у своїх інтересах. Тому, краще мати справу з великою компанією, працюючою прозоро і за зрозумілими правилами, яка піклується про свою репутацію і клієнтів незалежно від їх рівня.

^