Cheburator

Чебуратор - команда експертів у сфері металобрухту


066-630-40-40
(чормет)
068-630-40-40
(демонтаж)
063-630-40-40
(кольормет)

Пн-Пт: 08:00 - 18:00

Сб: 08:00 - 15:00

Нд: Вихідний

Повний комплекс послуг і своя ресурсна база із прийому та обробки брухту
Чебуратор - велика компанія з серйозною репутацією, яка об'єднує експертів із більш ніж 15-річним досвідом на регіональному ринку металобрухту міста Харкова. Ми пропонуємо повний комплекс послуг, включаючи всю необхідну податкову та бухгалтерську документацію, для бізнесу і населення з прийому, професійного демонтажу і вивозу брухту чорних і кольорових металів на кращих і прозорих умовах.

Наш пріоритет - це довгострокове успішне співробітництво, тому намагаємося йти в усьому назустріч клієнтам, пропонуючи максимальну гнучкість, оперативність і швидкий розрахунок. За роки роботи фахівцями компанії був напрацьований унікальний досвід розв’язання будь-яких (навіть найскладніших і незвичайних) завдань у сфері металобрухту.

Сьогодні ми маємо у своєму розпорядженні 4 великих спеціалізованих майданчики в Харкові та області, які обладнані всім необхідним для прийому і переробки будь-яких обсягів брухту із зручним розташуванням, електронними вагами, кранами та залізничними коліями:


Харків


  • вул. Чуваська, 3 (район Холодної Гори);
  • вул. Ковтуна, 52.

Чугуїв


  • вул. Добролюбова, 31 (біля залізничного вокзалу).

Виробничі ресурси компанії


Злагоджений колектив із 40-а фахівців об'єднує команду справжніх професіоналів своєї справи: експертів із прийому металу, бригадирів, різальників, водіїв, кранівників і вантажників.

Своя автотранспортна база, що складається з 15-тонних вантажівок-брухтовозів МАЗів і КРАЗів із маніпуляторами, а також довгомірів для перевезення великогабаритних вантажів масою 20-30 тонн і універсальних 2-х тонних Газелей.

Серед наших клієнтів не тільки такі великі виробничі компанії, як «UBC Group», «Іприс-Профіль», ПАТ «Харківметробуд», ТОВ «Енергетик», фермерське господарство «Дельта», але також і ринки, навчальні заклади, звичайні підприємці і приватні особи. Місцеві підприємства, дилери і збирачі металу високо оцінюють якість наших послуг і умови партнерства.

Щомісяця ми приймаємо та відправляємо на переробку понад 2 тисячі тонн брухту нашим партнерам-найбільшим металургійним комбінатам України, серед яких ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ТОВ «Електросталь» та Метінвест.

Оперативність, мобільність і творчий підхід до справи


Керівник компанії Володимир Ковалець:

«Ми створили цивілізовану службу зі зрозумілими послугами і цінами, щоб людина, зателефонувавши, могла зрозуміти весь ланцюжок-що вона отримає в результаті і в які терміни. Клієнт, який зателефонував, потрапляє одразу в компанію, а не до посередників. Більше того, на сайті вказано прямий телефон адміністрації компанії, і якщо на майданчику виникли якісь проблеми , можна зателефонувати — і питання будуть вирішені.

Сьогодні на харківському ринку металобрухту існує конкуренція, але дрібні пункти прийому – це посередники, які часто порушують законодавство України. А великі – це філії національних, і в Харкові вони не завжди можуть надати той спектр послуг, який є у нас. Взяти той же демонтаж – не у всіх є потрібне обладнання і не кожен може запропонувати клієнту індивідуальні умови, виходячи з ситуації. Тому наш коник - оперативність, мобільність і творчий підхід до справи»

Повний текст інтерв'ю доступний за посиланням.

Наші переваги

Велика регіональна компанія з серйозною діловою репутацією;

Унікальний досвід у поєднанні з творчим підходом і оперативністю дозволяють нам ефективно розв’язувати будь-які, навіть найскладніші завдання стосовно брухту;

Максимальна гнучкість і оперативність у роботі. Ми намагаємося йти в усьому назустріч клієнтам, спираючись на довгострокові відносини;

Чесні ціни і кращі прозорі умови з прийому і вивозу металобрухту;

Оптовикам— індивідуальний підхід і спеціальні пропозиції;

Власний автопарк спецтехніки для вивезення брухту;

Бригади кваліфікованих різальників і вантажників.

Ми завжди раді клієнтам і готові максимально вигідно і швидко перетворити Ваш брухт у реальні гроші!