Шановні клієнти!
У період бойових дій на території України СЕРВІС НЕ НАДАЄТЬСЯ. Просимо вибачення за незручності.

Відеоролик про харківського Чебуратора


Автор:  Чебуратор
2019-05-24

Опис до відео


Наш перший ролик наочно демонструє, як просто і зручно здати металобрухт в компанію Чебуратор. Спочатку всі відходи для утилізації звозять на металломайданчик - обгороджену територію, де є вагові, прес, крани і люди працюють над сортуванням, порізкою і підготовкою металу. Основний робочий інструмент всіх чебураторів - газовий різак, за допомогою якого проводиться порізка металу на дрібні частини.

Робота безпосередньо з меткомбінатами дозволяє нам давати кращі ціни з урахуванням засмічення на прийом металобрухту. Наявність залізничних під'їздів дозволяє завезти на територію вагони, в які завантажуються пресовані куби брухту для відправки на заводи для переплавлення.

Деякі клієнти доставляють свій лом на майданчик самостійно і після зважування на точних електронних вагах отримують розрахунок відразу на місці. У разі наявності великих обсягів привітні менеджери завжди готові прийняти замовлення на вивезення та демонтаж металу, проконсультувати, допомогти в організації навантаження і доставки, щоб вписатися в задані рамки бюджету замовника. Після цього замовлення і вся необхідна документація оперативно передаються на виконання іншим фахівцям компанії.

Ми прагнемо, щоб усі наші співробітники були досвідченими, вмілими і доброзичливими, готовими підказати краще рішення і йти назустріч клієнтам. Вони приїдуть в обумовлений час на Ваш об'єкт, щоб акуратно і безпечно провести демонтаж і навантаження. Після зважування прийнятого брухту з клієнтом проводиться швидкий розрахунок зручним для нього способом.

^