Шановні клієнти!
У період бойових дій на території України СЕРВІС НЕ НАДАЄТЬСЯ. Просимо вибачення за незручності.

Керівник компанії Чебуратор про службу вивозу і прийому металобрухту в Харкові


Автор:  Чебуратор
2019-08-14

Опис до відео


Компанія «Чебуратор» першою в Харківській області запустила службу вивозу і прийому металобрухту. Унікальність і вигода нашої пропозиції в тому, що ми пропонуємо цивілізований сервіс зі збору та утилізації металу, і вивозимо будь-яку кількість металевих відходів, незалежно від їх обсягу.

Тепер власники металобрухту можуть швидко і без особливих проблем позбутися непотрібного мотлоху, перетворивши його в реальні гроші, навіть не виходячи з дому чи офісу! Завдяки нашому сервісу у клієнтів більше немає необхідності витрачати свій час на відвідування пунктів прийому.

У нас високі чесні ціни та прозорі умови. Металомайданчики «Чебуратор» працюють абсолютно легально, надаючи клієнтам швидкий розрахунок і всі необхідні документи. Працювати з нами вигідно і безпечно!

Із зібраного та переплавленого металу постійно виготовляються і монтуються нові вироби і об'єкти по всій Україні. Якби не демонтаж і металобрухт, то більшість металургійних підприємств нашої країни просто залишилися би без сировини і роботи!

У Вас є побутовий брухт, відходи чорних або кольорових металів?
Для того щоб вирішити всі питання з металобрухтом цивілізованим способом - просто зателефонуйте (066) 630-40-40 або залиште заявку на сайті https://cheburator.com.ua/.
Спочатку ми узгодимо з Вами всі умови, ціни і час вивезення, а потім заберемо непотрібний брухт в обмін на гроші.

^