Прийом чорного брухту в Харкові і області. Повний комплекс послуг

Точна вага, високі чесні ціни і швидкий розрахунок гарантовані!

Логотип Чебуратор

Здати лом чормета в компанію Чебуратор просто і зручно


Прийом чорних металів за високими цінами у Харкові

Ринкова ціна на сталевий металобрухт - величина непостійна і в більшій мірі залежить від його виду, обсягу і стану. Зараз лом сталевих виробів приймається в середньому за ціною від 3100 до 3800 гривень за тонну, а сталева стружка — 0.80-1.40 гривень за кілограм.


Щоб швидко і вигідно здати брухт у компанію Чебуратор:

 • іконка телефону  Зателефонуйте нам і уточніть ціну на запропонований метал;
 • іконка колеса  У Вас накопичилося від 2-х тонн брухту — ми приїдемо і заберемо його самі. Для здачі до 2-х тонн – привезіть його на найближчий із наших майданчиків своїм транспортом чи скористайтеся послугою самовивозу;
 • іконка ваг  Ваш лом буде зважений на точних автомобільних або електронних вагах. Після цього буде визначена його точна вартість;
 • іконка гроші  Ми забираємо лом, а Ви відразу ж на місці отримуєте розрахунок за нього зручним способом.

Ми приймаємо в будь-яких обсягах: брухт сталевий, відходи чавунних виробів, а також нержавійку і металеву стружку.

У разі необхідності демонтажу – зв’яжіться з нами для організації безкоштовного виїзду фахівця з попередньої оцінки складності і вартості робіт.

Знесення вантажу з поверхів висотних будівель оплачується додатково.

Ви не впевнені у визначенні виду і кількості свого брухту?

Щоб ми змогли зробити максимально швидку і точну пропозицію для Вас з приводу викупу брухту - просто зберіть і надішліть нам наступну інформацію:

 • Сфотографуйте весь наявний брухт крупним планом;
 • Опишіть приблизну кількість і вагу;
 • Вкажіть стан брухту: однорідний метал, метал різних типів, суміш металевих і неметалевих відходів;
 • Повідомте адресу знаходження брухту.

Вартість брухту чорних металів у Харкові


Сьогодні в Харкові діють сотні пунктів прийому металобрухту. Практично всі приймальники заявляють, що приймають брухт дорого або за найвищими цінами!

Важливо розуміти, що приймальники брухту з рекламною метою зазвичай вказують неіснуючу або максимальну ціну, яка в дійсності залежить від цілого ряду факторів і мало досяжна.

Наші на сайті ціни актуальні, а засмічення визначається згідно ДСТУ. Зателефонуйте нам, щоб дізнатися всі нюанси щодо Вашої ситуації.

Здаєте брухт нечасто і ще не визначилися з найбільш підходящою для Вас компанією і ціною? Тоді має сенс хоча б пошукати пропозиції в інтернеті і спробувати перевірити і проаналізувати їх. А після цього знову телефонуйте в Чебуратор.

Якщо заздалегідь не з'ясувати у приймальника, які його умови і що конкретно входить в пропоновану ціну на брухт, то будьте готові отримати набагато меншу суму і цілий ряд аргументів (про які Вам завбачливо промовчали), чому така ціна, в момент здачі на майданчику прийому.

Швидше за все, реальна ціна на брухт буде знаходитися десь в межах заданого в прайсі діапазону цін, тому такі пропозиції більш коректні і їх варто розглядати в першу чергу.


Всі фактори, що впливають на вартість металобрухту при здачі

 • Attention ico  Поточний рівень цін на прийом чермету в Україні;
 • Attention ico  Реальна вага зібраного брухту;
 • Attention ico  Сорт металу;
 • Attention ico  Засмічення і стан брухту;
 • Attention ico  Вартість і складність демонтажу;
 • Attention ico  Витрати на доставку брухту до пункту прийому;
 • Attention ico  Вартість додаткових послуг вантажників;
 • Attention ico  Чесність, порядність і технічна оснащеність приймальника.

Ми не приймаємо

 • Close ico  Автотранспорт, не знятий з обліку і без документів;
 • Close ico  Залізничне обладнання та військову техніку без документів;
 • Close ico  Каналізаційні люки та огорожі без документів;
 • Close ico  Автомобільні акумулятори (АКБ) з незлитим електролітом;
 • Close ico  Снаряди та їхні фрагменти, а також інші вибухонебезпечні предмети.

Вигоди від збору та утилізації металу


У наш час сталеві і чавунні вироби, які відносять до чорних металів або чермет, знаходять повсюдне застосування на виробництві, будівництві і при ремонті. Та й при вирішенні щоденних транспортних, господарських або побутових завдань сьогодні вже ніяк не обійтися без виробів та інструментів, виконаних із цих високоміцних матеріалів.

Однак з плином часу або з інших причин конструкції, виконані навіть із цих довговічних матеріалів, все-таки зношуються, стають непридатними, виводяться з експлуатації або просто стають непотрібними. У такому випадку, ці металеві вироби вважають металобрухтом. Зазвичай їх складають десь на території підприємств, викидають у сміття або ж просто залишають на робочому місці до моменту позбавлення від них.

В той же час постійно зростаючі потреби в новому металі і сучасні технології з його збору та утилізації для повторної переробки (ресайклінгу) надають прекрасні можливості для кожного власника металобрухту не тільки позбутися від сміття, звільняючи цінний простір, але і непогано заробити при цьому. До речі, поточний глобальний рівень утилізації сталі наближається вже до 90%.

Крім того, не варто забувати і про свій громадянський обов'язок і посильний внесок у поліпшення екологічної ситуації та збереження природних ресурсів. Адже виробництво 1 тонни відновленої сталі дозволяє заощадити близько 1.5 тонни залізної руди і ще стільки ж інших матеріалів і відходів!

Що відносять до лому чорних металів


Залізний і чавунний лом, матеріали з нержавіючої сталі, а також сталеву стружку і відходи металообробки відносять до чермету. Цінність даного матеріалу в тому, що він володіє високою щільністю і масою, і після переробки відновлюється майже на 100% . А це означає, що метал може бути використаний повторно, без необхідності знову добувати його з природних ресурсів. Це також позитивно відбивається і на зниженні вартості нових товарів на ринку.

Приблизний термін служби сталевих виробів коливається в межах 20-60 років в залежності від умов використання. Практично всі металеві елементи будівель і опор, паркани та огорожі, верстати, промислове та сільськогосподарське обладнання, цистерни і ємності, залізничний та автомобільний транспорт, а також труби, котли, ванни, батареї опалення та різноманітні побутові прилади, включаючи кухонні плити і холодильники, в основному складаються з чорних металів.

Як визначити вид і стан металу в чорному ломі

Звичайно, ціна брухту чорного металу в 5-20 разів нижча, ніж кольорових металів. І щоб виручити від його здачі хоча б 1000 гривень, доведеться зібрати і доставити на пункт прийому близько 250 кілограмів цього металу. Тому власникам такого брухту доцільно спочатку спробувати зібрати весь непотрібний метал і його відходи в одному місці, щоб приблизно визначити загальну кількість та склад, а потім описати ці дані у вигляді списку для оцінки приблизної вартості.

Викопані із землі, іржаві або горілі металоконструкції мають понижуючий їх вартість показник засміченості 3-5%, прописаний в ДСТУ (ГОСТ).

Визначити, що Ви маєте справу з чорним металом, можна за допомогою звичайного магніту. Чорний метал має високий вміст заліза і тому добре притягується магнітом. Якщо якісь елементи виглядають як метали, але не притягуються магнітом, значить, швидше за все, це кольорові метали і їх краще відокремити, щоб здати значно дорожче, як кольоровий метал.

У разі здачі в брухт виробу або приладу, що складається з різноманітних агрегатів і матеріалів (наприклад, легкового автомобіля, холодильника або кухонної плити) і при наявності часу, інструменту і бажання заробити більше - має сенс розібрати їх, видаливши неметалеві частини, вироблені зі скла і пластику. Інакше цю роботу за Вас пізніше виконають працівники пункту прийому, але це знизить закупівельну ціну на брухт.

Ризики при здачі брухту


 • Неправильне визначення ваги, виду, засмічення і стану металу;
 • Замовчування додаткових витрат на навантаження і вивезення;
 • Непорядність і нелегальність приймача;
 • Затримки із розрахунком.

На жаль, на ринку ще зустрічаються досить часто недобросовісні покупці, які користуються необізнаністю тих, хто здає брухт, свідомо маніпулюючи факторами засмічення, ДСТУ (ГОСТом) і визначенням виду металу з метою виплати клієнту якомога меншої суми. Вони не тільки замовчують факти і використовують їх потім на свою користь, але часом опускаються навіть до відвертого обману.

У таких випадках власників цінного брухту може очікувати цілий ряд неприємних сюрпризів на всіх стадіях процесу. Нам відомі історії, коли клієнти мали справу саме з такими особами і після здачі брухту не тільки отримували на руки суму, значно меншу від тієї, на яку розраховували і чули по телефону, але навіть і не отримували її у повному обсязі і в обумовлені терміни. А у відповідь на обґрунтовані претензії доводилося задовольнятися відмовками, що брухт знаходиться в загальній купі (тому його неможливо відокремити і повернути), або пропозицією все повернути за додаткові гроші!

Крім того, більшість пунктів прийому брухту не відповідають вимогам, що регламентують цю діяльність відповідно до законодавства України, за яким площа приймальної території повинна бути не менше 500 квадратних метрів і знаходитися на відстані не ближче, ніж за 150 метрів від житлових будівель. А це означає, що пункти прийому, що знаходяться в житлових кварталах, не тільки створюють незручності для місцевих мешканців, заохочують їх до крадіжки, а й взагалі працюють незаконно і можуть бути зачинені у будь-який момент!

Звичайно, для того щоб убезпечити себе від подібних неприємностей і втрат, краще працювати з перевіреними компаніями. А при визначенні дійсно кращої і чесної ціни на брухт, умови його демонтажу і доставки, слід постаратися з'ясувати всі деталі і що конкретно входить у вартість хоча б під час телефонної розмови із приймальником, а потім ще і звірити інформацію з іншими подібними пропозиціями на ринку.


У вас ще залишилися брухт і питання?

Телефонуйте — Чебуратор завжди радий допомогти Вам перетворити непотрібний лом в реальні гроші!

^