Ціни на кольоровий метал за 1кг/тонну в Харкові і Харківській області

Постійно закуповуємо кольоровий металобрухт. Швидкий розрахунок. Надійно і безпечно.

 • Закуповуємо брухт за високою чесною ціною
 • 3 майданчики з електронними вагами
 • Вивезення та демонтаж без посередників

Логотип Чебуратор

066-630-40-40
(чормет)

068-630-40-40
(демонтаж)

063-630-40-40
(кольормет)

Режим роботи

Наші ціни на прийом кольормету (Засмічення згідно ДСТУ)


Вид брухту Ціна за 1 кг.
Мідь від 230,0 до 235,0 грн.
Латунь від 150,0 до 153,0 грн.
Бронза від 155,0 до 158,0 грн.
Радіатор від 145,0 до 148,0 грн.
Лат. стружка від 140,0 до 143,0 грн.
Алюміній мікс від 40,0 до 43,0 грн.
Алюміній 1гр. від 50,0 до 55,0 грн.
Профіль від 45,0 до 50,0 грн.
Алюм. стружка від 18,0 до 20,0 грн.
Банка від 20,0 до 23,0 грн.
ТНЗ (пластмаса) від 7,0 до 11,0 грн.
ТНЗ (залізо) від 6,0 до 10,0 грн.
Свинець від 40,0 до 45,0 грн.
АКБ (пластик) від 23,0 до 25,0 грн.
АКБ (карболіт) від 15,0 до 18,0 грн.
Цам від 25,0 до 27,0 грн.
Цинк від 60,0 до 65,0 грн.
Магній від 22,0 до 25,0 грн.
Титан від 80,0 до 90,0 грн.
Брухт нержавіючої сталі від 40,0 до 43,0 грн.
Брухт нержавіючої сталі 8 від 33 до 35 грн.

Примітка. Оцинкована сталь (оцинковка) приймається за вартістю сталевого брухту мінус 200 гривень за тонну.

Дізнатися ціни на чермет »

Ми не приймаємо наступні види кольорового металобрухту :

 • Close ico  Побутовий кольормет
  • Холодильники останніх років випуску із пінним наповненням;
  • Цілі бойлери (мають бути в розрізаному навпіл);
  • Close ico  Автобрухт
   • Автомобілі, що не відповідають повною мірою умовам: 1 – ціла машина з документами має бути знята з обліку та повністю очищена від усіх неметалічних домішок (скло, гума, торпеда, сидіння); 2 – машина без документів повинна бути очищена від неметалічних домішок та порізана як мінімум на 6 частин;
   • Гальмівні колодки;
   • Close ico  Конверсійний (військовий) брухт, включаючи гільзи та снаряди;
   • Close ico  Рейки та інший залізничний брухт без документів;
   • Close ico  Скрап (відходи ливарного виробництва), чавунні виливниці;
   • Close ico  Забиті труби та каналізаційні люки
   • Close ico  Кордовий дріт та окалина;
   • Close ico  Брухт у бетоні або з залишками бітуму;
   • Close ico  Брухт у мішках, ємностях, бочках тощо. (весь брухт приймається лише у відкритому вигляді);
   • Close ico  Брухт із засміченням понад 10%. Партія брухту, що прибула у транспорті із засміченням понад 10%, йде на повернення за рахунок Постачальника;

Відгуки кліентів

Ціни на кольормет - особливості формування

У Харкові діє безліч пунктів прийому кольорового металобрухту. Проте ціни на таких пунктах можуть бути зовсім різними. Деякі пункти заманюють до себе клієнтів під виглядом високої ціни, але по приїзду виявляється, що ціна на кольормет була вказана без урахування засмічення по ДСТУ.

На сайті компанії Чебуратор представлені актуальні ціни на кольормет, в яких враховується засмічення згідно ДСТУ, завдяки чому ви можете вирахувати реальну вартість свого лому міді, нержавійки, латуні, олова і інших видів кольорових металів.

Ціна на лом міді за кг/тонну

Мідь - це один з самих затребуваних матеріалів в промисловості, оскільки вона пластична і має хорошу електропровідність. Сьогодні попит на мідь перевищує кількість її здобичі, тому, якщо ви хочете здати мідь дорого - можете сміливо її відносити на наш пункт прийому в Харкові і отримати за це хорошу грошову винагороду.

У пункті прийому кольормету компанії Чебуратор ціна міді за 1 кг складає 213-218 гривень. Відповідно, ціна тонни міді буде 213,000-218,000 гривень. Дана ціна вказана з урахуванням засмічення по ДСТУ.

На ціну міді також впливає наявність домішок, ізоляції, випалення або лаку. Якщо ви хочете виручити якомога більше коштів на прийомці, то рекомендуємо очистити лом міді від усіх непотрібних домішок і речовин.

Ціна на лом нержавійки за кг/тонну

Нержавіюча сталь (нержавійка) - це універсальний метал, який широко використовується у будівництві, виробництві інструментів і різних приладів. Нержавіюча сталь також відрізняється своєю довгою експлуатацією, проте, і вона не вічна. По закінченню свого терміну служби, цей матеріал перетворюється на лом нержавійки, який можна здати в пункті прийому кольормету.

Ціна 1 кг нержавійки складає від 35 до 38 гривень. Відповідно, ціна тонни нержавійки буде 35,000-38,000 гривень.

Ціна лому нержавійки формується виходячи з її складу і виду. Вартість нержавійки буде куди більше, якщо після нанесення на неї сплаву з сольовим розчином не залишиться ніяких слідів. Така сталь називається високолегованою. Ще один спосіб перевірки лому нержавійки - це використання магніту. Якщо магніт хоч трохи реагує на метал - перед вами слаболегована сталь, вартість якої дещо менша, ніж високолегованого.

Не забувайте при нагоді очищати лом нержавійки від бруду, пластика або інших непотрібних речовин.

Ціна на лом латуні за кг/тонну

Латунь - це міцний, зносостійкий, твердий метал, що складається із сплаву міді і цинку. Найчастіше латунь використовують в технічному виробництві, сантехніці, електротехніці.

Ціна 1 кг латуні складає від 133 до 135 гривень. Ціна тонни латуні буде в межах 133,000-135,000 гривень.

Вартість лому латуні знаходиться на досить високому рівні, якщо порівнювати з іншими видами кольорових металів. Трохи менше буде ціна латунної стружки, близько 125-128 гривень за 1 кг.

Найдорожчою вважається двокомпонентна латунь, яка містить в собі значний відсоток міді. Але також варто враховувати, що якщо сплав містить велику кількість цинку, то такий метал коштуватиме дешевше.

Якщо ви хочете здати лом латуні, але не знаєте, як правильно її класифікувати - можете подзвонити в компанію Чебуратор, де фахівці зможуть вас проконсультувати стосовно усіх питань, що виникли.

Ціна на лом алюмінію за кг/тонну

Алюміній - це міцний, стійкий до корозії, пластичний метал, що має сріблястий колір. Найбільш популярний алюміній в електротехнічній, авіаційній і будівельній сфері. Прийом лому алюмінію на переробку - це однин з актуальних напрямів у всьому світі, оскільки алюміній простий в переробці, а його вартість після переробки набагато нижча, ніж після початкового видобутку.

Ціна лому алюмінію за 1 кг складає від 45 до 50 гривень за 1-ну групу. Якщо ж алюмінієвий лом складається з різних видів, сортів, сплавів, то ціна алюмінію за 1 кг буде від 33 до 35 гривень (алюміній мікс). Найбільш дешевою вважається алюмінієва стружка, вартість якої складає від 18 до 20 гривень за кілограм.

Прийом лому алюмінію буде дорожчий, якщо перед тим, як його здати, ви зможете очистити метал від забруднень, ізоляції, пластика.

Загальні рекомендації по здачі кольорових металів

Неважливо, здаєте ви бронзу, свинець, титан, магній або цинк, якщо дотримуватися загальних рекомендацій, то ціна на лом кольорових металів, що здається в пункт прийому компанії Чебуратор, буде, в першу чергу, вигідніша саме для вас. Намагайтесь позбавитись від будь-яких забруднень і вкраплень, прибирайте усі непотрібні матеріали (пластик, іржа і тд.), а також сортуйте весь кольормет по виду, габаритам і стану.

^