Пропонуємо високі чесні ціни на брухт чорних металів

Постійно закуповуємо чорний металобрухт дорого. Швидкий розрахунок. Надійно і безпечно.

Логотип Чебуратор

066-630-40-40
(чормет)

068-630-40-40
(демонтаж)

063-630-40-40
(кольормет)

Режим роботи

Наші ціни на прийом чормету (Засмічення згідно ДСТУ)


(вартість брухту x1000 грн. за 1 тонну)

Вид брухту 100кг-2т. 2-5т. 5-20т. >20т.
Брухт сталевий 6,60 6,70 6,80 7,00
Стружка сталева 4,60 4,70 4,80 5,00
Брухт та відходи чавунних виробів 6,60 6,70 6,80 7,00
Брухт та відходи змішані №2 6,40 6,50 6,60 6,80

Дізнатися ціни на кольорові метали »

Сьогодні в Харкові діють сотні пунктів прийому металобрухту. Практично всі приймальники заявляють, що приймають брухт ДОРОГО або ЗА НАЙВИЩИМИ цінами! А як перевірити, що приймальник брухту пропонує дійсно кращу і чесну ціну? Зателефонуйте нам, щоб дізнатися всі нюанси щодо Вашої ситуації.

Якщо здаєте лом нечасто і ще не визначилися з найбільш придатною для Вас компанією і ціною, то має сенс пошукати пропозиції в інтернеті та проаналізувати їх. Важливо розуміти, що приймальники брухту в рекламних цілях зазвичай вказують максимально можливу ціну, яка в реальності мало досяжна, і залежить від цілого ряду чинників. Якщо заздалегідь не з'ясувати у приймальника, які його умови і що конкретно входить в пропоновану ціну на лом, то будьте готові отримати набагато меншу суму і цілий ряд аргументів чому (про які Вам завбачливо промовчали) в момент здачі на майданчику прийому.

Швидше за все, реальна ціна на брухт буде знаходитися десь у межах заданого в прайсі діапазону цін, тому такі пропозиції більш коректні і їх варто розглядати першочергово.

Фактори, що впливають на вартість металобрухту


Поточний рівень цін на прийом чормету в Україні

Кінцевими споживачами брухту є великі металургійні комбінати, що здійснюють його ресайклінг і переплавку. Саме вони і встановлюють кінцеву, найвищу вартість на закупівлю цього виду металу на ринку України. Ці підприємства закуповують брухт цілими вагонами у великих компаній рівня Чебуратора.

Дрібніші компанії і скупники брухту є посередниками в цьому ланцюжку, незважаючи на те що вони можуть бути більш доступними, як правило, дають меншу ціну в підсумку, скуповуючи і продаючи його великим гравцям.

Крім того, на ціну впливають сезонність (як правило, в зимовий час ціна піднімається, досягаючи максимуму до початку весни, а потім починає знижуватися до мінімальних значень в літній сезон відпусток), курси валют і закупівлі металів на біржах, затареність складів, а також і інші моменти.

Реальна вага зібраного брухту

На нашому ринку діє просте правило: чим більше брухту здається – тим вища і ціна на його прийом! Так, наприклад, 2 тонни чормету у Вас приймуть за ціною близько 3600 гривень за тонну, а якщо здавати більше 20 тонн, то ця цифра може зрости ще на 15%. Крім того, оцінювана вага залежить від точності ваг і порядності приймача.

Сортність металу

Справжні професіонали зможуть визначити вид металобрухту навіть за зовнішнім виглядом. Більш просунуті методи передбачають використання магніту і визначення сорту металу за видом викресаної іскри під час різання його болгаркою. А найточніший і витратний спосіб із застосуванням спектрометра пропонують далеко не всі майданчики з прийому брухту.

Серед чормету підвищеною ціною користуються спецсталі і нержавіюча сталь із високим вмістом нікелю. Наприклад, вартість нержавійки, що містить 18% нікелю, приблизно на 40% вища, ніж сталь з 8% - вим вмістом цього металу. У той час як вміст кремнію замість нікелю особливої цінності не має взагалі. Також високо оцінюється брухт високоміцних інструментальних і спеціальних сталей із додаванням таких тугоплавких металів як молібден і вольфрам.

Засмічення і стан брухту

Відсоток засміченості (або засмічення) – те, про що приймальники зазвичай замовчують, називаючи ціну. До засмічення відносять наявні в брухті неметалеві матеріали: пластик, скло і т.д. Згідно з ДСТУ, можна законно списати як мінімум 3-6% від вартості на засмічення, зменшивши суму виплати за брухт. Зверніть увагу, у нас засмічення встановлюється згідно ДСТУ. А це означає, що якщо стан металу досить хороший, то за нього буде виплачена ця ціна без додаткових вирахувань!

Недосвідчені люди зазвичай звертаються для здачі брухту туди, де їм відразу називають найвищу ціну. Наприклад, восени 2021 року одна компанія приймає чорний лом за ціною 6900 гривень за тонну, а інша по 6600. Однак, після з'ясування всіх деталей, може виявитися, що на першу площадку з суми 6900 ще віднімають засмічення в 8%, і людина отримає на руки лише 6348. А друга компанія приймає по 6600 вже з вирахуванням засмічення, що в реальності є більш вигідною пропозицією. Тому, перш ніж здати метал, варто уточнити, який відсоток засмічення враховується в ціні.

Вартість і складність демонтажу

Для вивезення великих сталевих конструкцій і обладнання спочатку потрібно виконати їх демонтаж. Можливо, простий демонтаж Ви зможете виконати своїми силами, але якщо буде потрібно залучати професіоналів зі спецобладнанням, то витрати на демонтаж знизять вартість брухту приблизно на 600-800 гривень за тонну.

Витрати на доставку брухту на пункт прийому

Найвигідніший спосіб доставки менше 1 тонни брухту-привезти його на прийом своїм транспортом. Вивезення брухту сторонніми виконавцями обійдеться від 1000 до 2000 гривень, а може бути проведений і безкоштовно (в разі великих обсягів).

Вартість додаткових послуг вантажників

Не забувайте, що винесення брухту з висотних будівель є роботою хоч і нескладною, але фізично важкою, тому обговорюється заздалегідь і оплачується окремо. Про вартість цієї послуги варто поцікавитися додатково.

Чесність, порядність і технічна оснащеність приймальника

Сьогоднішній ринок брухту в Україні ще знаходиться в стадії свого становлення і багато його питань до кінця не відрегульовані, як на рівні законодавства, так і на практиці. Так що будь-який професіонал, що займається прийомом брухту, відразу визначить новачка в цій справі і знає чимало способів, як занизити кінцеву ціну в своїх інтересах. Тому краще мати справу з великою компанією, що працює прозоро і за зрозумілими правилами, яка дбає про свою репутацію і клієнтів незалежно від їх рівня.

^